Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Kwant Bistro. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Maria
13 cze 2026 o 15:28
wszystko bardzo smaczne
Karolina
21 maj 2026 o 17:44
Zamówiłam pierogi opiekane dostałam zwykłe gotowane
Piotr
12 maj 2026 o 14:19
Kapusta była zimna. Schabowy z frytury. Zupa mała porcja
Martyna
12 kwi 2026 o 17:54
Obiad dojechał ciepły, niestety najlepsze w smaku były ziemniaki. Rosół niejadalny, miał dziwny zapach i smakował jak woda z makaronu. Kotlet schabowy i dewolaj - za te ceny można zjeść gdzieś coś dużo lepszego. Kiedyś jedzenie z Kwant bistro było lepsze
Leszek
17 mar 2026 o 14:05
Bardzo smaczne jedzenie i expres jak zawsze